Національно-патріотичне виховання молоді є одним з найголовніших пріоритетів молодіжної політики в Україні та є складовою частиною виховного процесу. 24 квітня в Новодмитрівській школі проведено педагогічну раду «Освітнє середовище закладу освіти в контексті реалізації Конвенції національно-патріотичного виховання: досвід роботи та потенційні перспективи». Охарактеризувала роботу закладу з національно-патріотичного виховання заступник директора з виховної роботи Велесик І.О. При обговоренні доповіді класні керівники у виступах поділилися своїми досягненнями, вказали на недоліки та надали пропозиції в різних напрямках національно-патріотичного виховання: - Напрямки виховної роботи з національно-патріотичного спрямування в молодшій ланці (Комаріцина Т.П.); - Повага до Конституції та державних символів (Сіліна А.А. класний керівник 5 класу); - Збереження і пропагування історико-культурної спадщини (Атажанова Л.С. класний керівник 6 класу); - Осмислення моральних та культурних цінностей (Труфаненко В.В. класний керівник 7 класу); - Виховання поваги до державної мови (Алєксєєва М.В. класний керівник 8 класу); - Формування культури поведінки, розвиток мотивації до праці (Караман І.В. класний керівник 9 класу); - Поліпшення військово-патріотичного виховання (Сушко В.С. керівник гуртка «Патріот»). Рішення педагогічної ради спрямовано на виконання в інтересах учнів. Адже головною запорукою процвітання України є виховання людини-патріота.
Атестація педагогічних працівників- крок вперед на шляху до удосконалення професійного рівня. Про свої напрацювання, стиль роботи ділилась досвідом учитель географії та економіки Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Іванівської селищної ради Кідалова Наталія Володимирівна. Учитель запросила колег до IT студії та запропонувала онлайн-вправи на сервісах Padlet, Wordwool. Педагоги працювали на своїх гаджетах та виконували вправи "Пазли","Падлет","Материки","Мандрівники". IT швидко стають життєво важливим стимулом для здобувачів освіти ,спонукають до співпраці, здобуття нових навичок.Наталія Володимирівна творчий,креативний педагог ,що йде в ногу з часом,володіє новими технологіями .На завершення проведено вправу "Чарівний стілець" побажання .Колеги побажали учителю натхнення,творчих успіхів та талановитих учнів.
Сучасний урок сьогодні – це урок, на якому створено реальні умови для інтелектуального, соціального, морального становлення особистості учня. Нові можливості для навчання географії відкривають сучасні інформаційні технології. 17 лютого показовий урок географії у 7 класі з теми «Північна Америка» провела творчий та креативний вчитель географії Новодмитрівської ЗОШ Кідалова Наталія Володимирівна. У своїй роботі Наталія Володимирівна віддає перевагу комп’ютеризованому навчанню. Члени атестаційної комісії ІІ рівня та колеги мали змогу на уроці вчителя бачити використання інтернет сервісу «Інтерактивні технології в освіті» , а саме онлайн – технології «Ментальна карта», «Пазли в навчанні», GR код, «Віртуальна карта», «Padlet” та інтерактивні онлайн вправи Wordwall «Анаграма», «Діаграма з мітками». Учні захоплено та впевнено виконували всі завдання вчителя на гаджетах, отримали не лише нові навички, високі оцінки, а й неймовірні враження від уроку. Бажаємо Наталії Володимирівні натхнення, нових здобутків та здібних учнів!
Епіграфом до семінару-практикуму «Соціалізація школяра: психологічна сутність, технології виховної роботи» стали слова Т.Шевченка «Раз добром зігріте серце вік не охолоне», який провели психолог школи Атажанова Л.С. і заступник директора з виховної роботи Велесик І.О. Колеги занурилися у свій внутрішній світ та на практичних вправах визначили вірний шлях до серця дитини. Одним з основних завдань виховної роботи - підготувати учнів до дорослого життя та соціалізації в суспільстві. А найголовніше – стати щасливим та успішним у майбутньому.
15 лютого 2021 року відбулося засідання методичної студії вчителів початкових класів «Гра по – новому, гра по – іншому. Навчання з Lego». Вчителі обмінялись досвідом застосування на різних уроках кубиків лего. Пономаренко Т.В. продемонструвала відео фрагменти зі своїх уроків, Ткачова А.Л., Домантович В.П., Комаріцина Т.П. провели по декілька нових вправ з колегами. Вчителі проаналізували сильні сторони та проблемні питання, що виникли під час роботи , запропонували шляхи їх вирішення. «Студія» початкових класів продовжить свою роботу, нова зустріч відбудеться у квітні.
У травні Новодмитрівська ЗОШ прийняла участь у конкурсному сезоні «Конкурсна весна – 2020» - в номінаціях «Кращий спортивний зал ЗЗСО – 2020» - вчитель Сушко В.С. та «Кращий кабінет початкових класів ЗЗСО – 2020» - вчитель Ткачова А.Л. Бажаємо учасникам перемоги в конкурсі!
ВЧИТЕЛІ ШКОЛИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ ПІДВИЩУЮТЬ ПРОФЕСІЙНУ КВАЛІФІКАЦІЮ ,ПРИЙМАЮЧИ УЧАСТЬ У ВЕБІНАРАХ САЙТІВ ; « ВСЕОСВІТА», «НА УРОК»,ПРОХОДЯТЬ НАВЧАННЯ НА ВІДКРИТИХ ОНЛАЙН - КУРСАХ «Prometheus». НА НАЦІОНАЛЬНІЙ ОНЛАЙН – ПЛАТФОРМІ ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ ОПАНУВАЛИ ЗНАННЯ ПАРТНЕРСЬКИХ КУРСІВ ТА ПІДВИЩИЛИ РІВЕНЬ ВОЛОДІННЯ ЦИФРОВИМИ НАВИЧКАМИ .
23 січня в Новодмитрівській школі, готуючись до педагогічної ради «Виховання в учнів доброти, милосердя, співчуття до чужого горя» (Концепція патріотичного виховання), проведено засідання класних керівників «Сенсаційні педагогічні відкриття у вихованні». Класні керівники поділилися цікавими і дієвими методами і формами роботи: «Театралізація» (1 клас, Ткачова А.Л.); «Хвилинка мовчання» (2 клас, Трохимчук Н.М.); «Сторітелінг» (3 клас, Домантович В.П.); Складання лепбуку (4 клас, Пономаренко Т.В.); родинне виховання (5 клас, Комаріцина Т.П.); «Технологія життєвого проектування» (6 клас, Труфаненко В.В.); «Семантична карта» (8 клас, Караман І.В.); проведення тренінгів (10 клас, Кідалова Н.В). Наступним етапом у підготовці до педради стане проведення відкритих виховних заходів.