Неділя
18.08.2019
04:57
Категорії розділу
наше шкільне життя [96]
наші традиції [3]
наша гордість [17]
педагогічний колектив [26]
Виховуємо патріота України [35]
ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ [2]
Накази про переведення та вибуття учнів. [21]
2016 - Рік англійскої мови [8]
Благодійна допомога [4]
Для учнів [27]
Для учнів
Прозорість та інформаційна відкритість закладу [32]
Замовлення підручників [7]
[ID:15]
Територія обслуговування та вакантні місця [6]
Освітня програма [4]
Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 11
Реклама
eTXT
Друзі сайту
 • Create a free website
 • \n
 • uCoz Community
 • \n
 • uCoz Manual
 • \n
 • Video Tutorials
 • \n
 • Official Template Store
 • \n
 • Best uCoz Websites
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Новодмитрівська ЗОШ
  Головна » Статті » Виховуємо патріота України

  виховуємо патріота

  Успіх і шляхи його досягнення

  Хто з нас не замислювався над тим, що таке успіх? Хто про нього не мріяв? Стати успішним, радіти життю хоче кожен.

  27 листопада учні 11 класу стали учасниками фут-квесту «Успіх і його досягнення» (класний керівник Комаріцина Т.П.). У складі двох груп:І – Домантович Я., Новічкова Т., Усов М.; ІІ – Варава В., Лашов Р., Трач Д. розпочалася гра. Кожну групу супроводжували мами Новічкова Ж.В. і Томілович С.І. Учасники рухалася за своїм напрямком. На кожних точках їх чекали завдання-перформанс, за виконання якого рух продовжувався. Всі завдання стосувалися жителів села, які досягли певних успіхів у своїй діяльності.

  Перша частина квесту була присвячена виконанню завдань: кожна група провела інтерв’ю з успішними людьми села: Кидалова В.В.-директор школи, Сібільова С.С. - голова сільради, Дереза Г.О.- Народний учитель України. Вони поділилися з учнями своїми секретами : Як досягли успіхів у кар’єрному рості? Чим довелося жертвувати у своїй роботі? Чи вважають себе успішними людьми?

  «Щоб досягти професіоналізму, досконалості у своїй професії, доводилося жертвувати родиною, своїм вільним часом. Школа – це моя сімя,» - поділилася Валентина Володимирівна. «Коли працювала в школі, віддавалася вся роботі. Не ставила за мету звання і нагороди»,- сказала Галина Олексіївна. «Відповідальність, суспільна грамотність, комунікабельність – це ті риси, що потрібні сучасній успішній людині», - впевнена Світлана Семенівна.

  Наступним етапом роботи стало проведення бесіди: З чого починається шлях до успіху? Чи можна наших героїв назвати успішними людьми? Які особисті риси сприяють при досягненні успіху? Як діяльність успішних людей впливає на майбутнє України?Домантович Яна впевнена, що люди, які хочуть бути успішними, повинні мати такі риси характеру: постійне самовдосконалення, віра у себе і свою справу, професіоналізм, відповідальність, наполегливість. Розробка«Формули успіху» була проведена у формі дискусії.Варава Віталій наголосив, що спочатку кожна людина повинна поставити перед собою мету своєї діяльності. А для здійснення мети, впевнений Лашов Роман, потрібні знання, відповідальність, наполегливість, комунікабельність.Учні дійшли до думки, що формулою є «Мета – засоби, результат – успіх».

  Успішність – одна з найбільш бажаних і проголошуваних цінностей у нашому суспільстві. У наш час успішними є ті, які готові до самопожертви не самим життям, а життєвими силами і особистим часом, які віддають для служіння суспільству. Тож сподіваємося, що молоде покоління буде патріотично налаштоване, для яких успіх країни – це початок особистого зросту.

  Заступник директора з виховної роботи І.Велесик

   

  Категорія: Виховуємо патріота України | Додав: school1 (10.12.2018)
  Переглядів: 48 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  avatar